HAKKIMIZDA
ÇEM-BANT Plastik Ambalaj Firması olarak 1996 yıllından bu yana  bu sektörde hizmet vermiş yurtdışı standartlarında tüm endüstriyel sektörlere hitap eden gerek ambalaj çemberi üretimi, ambalaj makineleri ithalatı ve ihracatı, orijinal yedek parça stoku, profesyonel teknik Servis'i sarf malzeme alımı ile ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşteri taleplerini ve rakiplerin gelişimini sürekli izleyerek çalışma stratejimizi belirliyoruz. Hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri anlamak ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 
Satış sonrası gelişmeleri takip ederek paylaşımlarda bulunarak, ilgilenmenin ötesinde beraber düşünmeyi ve paylaşmayı seçerek, mevcut ve potansiyel kullanıcılarının taleplerini tespit etme çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Bu talepler doğrultusunda ‘’ürün ve yüksek kalitede hizmet’’ çalışmalarına yön vermekteyiz. Dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız. Hızla değişen teknolojinin yakından takibinin ülkemiz için olan önemini biliyor ve başarı için hedef, hedef için ise çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.
Ürünlerimiz arasında,Orjinal-1 Kalite Polipropilen Çemberler, Polyester Çemberler, Çelik Çemberler, Polyester Tekstil ve Kompozit Çemberler, Manuel -Mekanik Gerdirme Aparatları, Şarjlı -Akülü Çemberleme Makineleri, Havalı Çemberleme Makineleri ,Çelik Çember Makineleri, , Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri, Otomatik Çemberleme Makineleri, Yarı otomatik Koli bantlama, Tam (Full) Otomatik Koli Bantlama, Palet Streç Sarma makinesi , Çember Tokaları, Çember Arabaları Taşıyıcıları, Köşebentler, Plastik Köşe Koruyucuları vb. bulunmaktadır.
MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun nedeni topluma hizmettir. Hizmetin ölçüsü de “KALİTE VE GÜVENDİR” ANCAK yüksek kalite ölçülerini yakalayıp geliştiren kuruluşların varlıklarını
sürdürebileceğine inanan “ÇEM-BANT PLASTİK AMBALAJ kalite ve hizmet bütünselliğine önem vermektedir.
VİZYONUMUZ
Tüm müşterilerimize Avrupa standartlarına uygun ülkemiz arasın da olan köprüyü sağlamak ve daha iyi tesisler de çember üretimi  
ve ambalaj olarak her şeyi bulabilecek ve çözüm ortağı olarak görebileceğiniz işinde lider firmalar arasında olmaktır.
"Başarı ve gelecek sadece bilgi ile değil bilgiyi sahip olan beyni yönetebilmekle edinilebilir''
Sizin İçin Buradayız Sizin İçin Buradayız
İletişime Geçin Sizin İçin Buradayız